Nový pořad zaostří na legendárního hokejistu Jaromíra Jágra

9. 06. 2014 7:50:16
+AUDIO Na internetu startuje nový pořad Zaostřeno Tomáše Ouředníka. Úvodním tématem je role jednoho z nejlepších hokejistů světa Jaromíra Jágra coby majitele klubu Rytířů Kladno. 

AUDIO pořadu ZDE exkluzivně s legendárním reportérem Radiožurnálu Alešem Procházkou. 

„Ve studiu přivítám v prvním díle pořadu Zaostřeno Tomáše Ouředníka mluvčího hokejového klubu Rytíři Kladno Vítka Herala. Budu se s ním bavit o nové roli hvězdného útočníka Jaromíra Jágra v kladenském klubu. Exkluzivním hostem pořadu je i legendární hokejový reportér Radiožurnálu Aleš Procházka, který přiblíží svoji práci a okomentuje i Jaromíra Jágra, “ říká o premiérovém vysílání autor a moderátor pořadu Tomáš Ouředník.

Téma: Zaostřeno Tomáše Ouředníka se zeptá například na tyto otázky: Jak se pracuje pod majitelem klubu Rytíři Kladnou legendou Jaromírem Jágrem? Jak řídí svoje mužstvo  na dálku ze zámoří? Co všechno obnáší práce mluvčího hokejového mužstva? Jak je náročná profese mluvčího? Jak velký je šok pro Rytíře sestup z extraligy do nižší soutěže? Jak pracuje Kladno s mládeží? Jaká je budoucnost kladenského hokeje?

Kdo je Aleš Procházka:

Hostem pořadu Zaostřeno Tomáše Ouředníka je exkluzivně i nejuznávanější sportovní rozhlasový reportér v Česku Aleš Procházka z Radiožurnálu. Už téměř čtyřicet let komentuje nejvýznamnější hokejová utkání. Hlas legendárního reportéra Aleše Procházky je známý především díky pořadu Českého rozhlasu Radiožurnálu S mikrofonem za hokejem. Procházka nedávno získal velmi významné ocenění. Český olympijský výbor mu totiž udělil Cenu Oty Pavla za celoživotní propagaci sportu a olympijských ideálů v publicistice.

Kdo je Vítek Heral:
Třicetiletý Vítek Heral je bývalým novinářem. Od roku 2011 dělá mluvčího kladenského klubu Rytíři Kladno, kde má na starosti i PR celého mužstva.

Autor a moderátor pořadu Tomáš Ouředník si bude zvát zajímavé hosty, kteří mají, co říct z oblasti sportu, cestování, showbyznysu, médií, politiky a ekonomiky. Pořad Zaostřeno Tomáše Ouředníka nabídne exkluzivně i názory výjimečných osobností z daného oboru.

V dalších dílech uslyšíte například zpěváka Bohuše Matuše nebo exposlankyni a Miss parlament Lenku Andrýsovou a další...

Veškeré informace naleznete na oficiálním facebokovém profilu pořadu a AUDIO ZDE. 

Kdo je Tomáš Ouředník:
Tomáš Ouředník (narozen 5. 5. v Písku) má za sebou zkušenosti z internetových webů (www.tn.cz, www.z1tv.cz a www.idnes.cz), časopisů (Komora.cz, VELO REVUE, Cykloturistika a Atletika), z televizí (TV NOVA, TV PRIMA a Z1) a z rádií (Český rozhlas Radiožurnál, Český rozhlas 6 a Český rozhlas České Budějovice). Psal také pro regionální deníky Písecký deník (dříve Listy Písecka), Táborský deník (Listy Táborska), týdeník Písecké Postřehy a spolupracoval s Mladou frontou DNES. Píše i blog, více na www.tomasourednik.blog.idnes.cz.

Tomáš Ouředník absolvoval mediální studia (Mgr.) na Univerzitě Karlově v Praze a žurnalistiku (Bc.) na Univerzitě Palackého v Olomouci.

Co ho baví:
Ve volném čase se rád věnuje nejrůznějším aktivitám: jezdí na kole, běhá, plave, prohání se na bruslích a kolečkových bruslích, hraje squash a florbal, navštěvuje kina, koncerty a cestuje, v zimě jezdí na běžkách a sjezdovkách. Za svůj největší cestovatelský zážitek pokládá tříměsíční pobyt v Mexico City a okolí, více na www.tomasourednik.blog.idnes.cz.

V Mexiku si také splnil svůj sportovní sen, uběhl tam maraton, více na www.sport.idnes.cz/jak-jsem-bezel-maraton-v-mexico-city-dba-/atletika.aspx?c=A031016_145535_atletika_lge.

Co ho nejvíc dostane:
Slušnost a upřímnost. Váží si lidí, kteří drží slovo.

Životní motto:
Na každého nepoctivce jednou dojde. Boží mlýny melou sice pomalu, ale jistě.

Autor: Tomáš Ouředník | pondělí 9.6.2014 7:50 | karma článku: 0.00 | přečteno: 468x

Další články blogera

Tomáš Ouředník

Premiér Babiš taktizuje?! Parlamentní volby ve stejném termínu jako komunální, v říjnu!?

Předseda vlády Andrej Babiš a jeho tým hnutí ANO "vyjednává" o vládě už více než 6 měsíců. V Česku budou v říjnu i volby komunální, které se konají jednou za čtyři roky. Zdá se, že Babiš hraje i na předčasné parlamentní volby.

11.5.2018 v 14:52 | Karma článku: 11.99 | Přečteno: 518 | Diskuse

Tomáš Ouředník

Jak se odprodává skládka v Čáslavi společnosti AVE za 1 000 Kč! Ostravské kaly na skládce

Píše se rok 2012. Starosta Čáslavi Jaromír Strnad (ČSSD) a zastupitelé rozhodují na mimořádném zastupitelstvu o odprodání skládky společnosti AVE za 1 000 Kč! Rok 2018: na skládce se ukládají 500 metrů od domů ostravské kaly.

16.4.2018 v 20:15 | Karma článku: 11.64 | Přečteno: 533 | Diskuse

Tomáš Ouředník

Starosta Strnad s AVE versus Bochníčková s 1 100 obyvateli: hlinky = kaly! Co zastupitelé?

MIMOŘÁDNĚ + VIDEA O KALECH – Spor o názvosloví rakovinotvorného odpadu z ostravských lagun Na konfrontačním zastupitelstvu Čáslavi bude hlavním tématem spor o ukládání nebezpečného odpadu z ostravských lagun na skládku v Čáslavi.

5.4.2018 v 15:47 | Karma článku: 13.08 | Přečteno: 1448 | Diskuse

Tomáš Ouředník

FOTO: Když se tajně vozí tisíce tun rakovinotvorných kalů z Ostravy do Čáslavi!

Když se tajně vozí z Ostravy nebezpečný odpad z ostravských lagun - rakovinotvorné kaly na skládku do Čáslavi! Místní radnice i provozovatel skládky společnost AVE mlží, aby nakonec převoz nebezpečného odpadu obě strany přiznaly.

3.4.2018 v 18:08 | Karma článku: 13.47 | Přečteno: 900 | Diskuse

Další články z rubriky Média

Karel Trčálek

Nech už těch trapáren, Jardo S.! Otevřený dopis majiteli TV Blbandov

Každý, kdo jde do veřejného prostoru, musí počítat, že si z něho bude dělat někdo legraci, zkrátka a dobře, že se stane terčem satiry

14.12.2018 v 19:29 | Karma článku: 13.55 | Přečteno: 337 | Diskuse

Libor Čermák

Co mi nejvíce vadí na objektivitě a vyváženosti českých médií?

Když se některá česká média pyšní, jak jsou zas jinými médii prohlašována za úžasně objektivní, musím se chtíc nechtíc zmínit o něčem, co mi v žádném případě ani vyvážené ani objektivní nepřijde.

14.12.2018 v 12:51 | Karma článku: 34.91 | Přečteno: 774 |

Karel Trčálek

Proč chtějí lepší lidé, abychom jim dotovali jejich kaprice? Třeba Českou televizi

Prostě současná Česká televize je na úrovni biľakovské Československo televize, pouze slouží jiným mocipánům. Ale v principu se nezměnila

14.12.2018 v 10:28 | Karma článku: 24.50 | Přečteno: 910 | Diskuse

Aleš Presler

Proč „lepší lidé“ chtějí, abychom dotovali jejich libůstky? Jako třeba Českou televizi?

Ve větším počtu se sejdou jen občas a za vyhovujícího počasí, nejraději na Václaváku. Tam za úderů bubnů skandují předříkávaná hesla, což připomíná totalitní První máj

14.12.2018 v 9:17 | Karma článku: 41.20 | Přečteno: 1491 | Diskuse

Josef Prouza

Typologie novinářské žumpy

Jsou média čtvrtým pilířem demokracie nebo pátou kolonou totality? Velmi nepřehledné. Nejvyšší čas se do jejich žumpoidní říše podívat, systematicky je rozčlenit, zařadit, na špendlíky napíchat a zarámovat. Ujmu se toho.

7.12.2018 v 9:46 | Karma článku: 27.16 | Přečteno: 1010 | Diskuse
Počet článků 25 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 817

Tomáš Ouředník ~ moderátor ~ videoreportér ~ mediální mediální specialista ~ bloger ~ tiskový mluvčí 
www.tomasourednik.cz

specialisté na moderování a videonatáčení ~ mediální služby Žijeme společně v Česku! 
fenomens.cz

Žijeme společně v Písku a okolí!  
pisek.fenomens.cz

Žijeme společně v Čáslavi a okolí!  
caslav.fenomens.cz

Najdete na iDNES.cz